КОНКУРС за младе песнике 2о17. – ЉУБАВ (ни)ЈЕ само РЕЧ…
Ако имаш од 7 до 15 година, волиш ПОЕЗИЈУ и пишеш ПЕСМЕ – Културни центар „Младост“ Футог позива Те да учествујеш на КОНКУРСУ за НАЈЛЕПШУ ДЕЧЈУ ЉУБАВНУ ПЕСМУ 2o17 – ЉУБАВ (ни)ЈЕ само РЕЧ… Конкурс је отворен до 14. фебруара 2017.
Важно је :
• Право учешћа имају песници узраста до 15 година
• На конкурс се доставлја ЈЕДНА песма, која није награђивана на литерарним конкурсима
• Песме могу бити на српском, хрватском и босанском језику, а уколико стварате на другим језицима, уз оргинал послати превод на један од наведених језика.
Радови се могу доставити :
1. у електронској форми на konkurs.ljubav@gmail.com или
2. на адресу: КЦ Младост Футог, Цара Лазара 42 , Футог 21 410 – радови морају бити откуцани
ДА НАПИШЕТЕ И СВОЈЕ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ, КОЛИКО ИМАТЕ ГОДИНА, ШКОЛУ И РАЗРЕД КОЈИ ПОХАЂАТЕ, АДРЕСУ И КОНТАКТ ТЕЛЕФОН
Биће додељено 9 награда:
I, II и III награда у категорији млађих младих песника (до IV разреда)
I, II и III награда у категорији старијих младих песника (до 15 година)
Три ФБ награде – за песме које буду имале највише „свиђања“
(песме ће бити објављене на фб страници КЦ Младост – kicmladost.futog – у уторак 21. фебруара и гласање траје до 28.фебруара у 12:00 (подне))
Чланови жирија су: Душан Поп Ђурђев, песник и директор Змајевих дечјих игара; Катарина Новаковић, руководилац Дечјег одељења Градске библиотеке Нови Сад и Александра Рајак, директор КИЦ Младост
Најлепше песме биће изведене и награђене на Поетском дружењу ЉУБАВ (НИ)ЈЕ САМО РЕЧ…“ која ће се одржату у суботу 18.марта.
50 најлепших песама биће објављено у збирци песама „ПЕСМАРИЦА“.
Извор:
Posted on 25. januara 2017., in Konkursi. Bookmark the permalink. Postavi komentar.




















Postavi komentar
Comments 0