Конкурс за директора библиотеке у Бачкој Паланци
Народна библиотека „Вељко Петровић“ из Бачке Паланке расписала је конкурс за директора на период од 4 године.
УСЛОВИ:
високо образовање, најмање три године радног искуства у култури. Кандидат за директора дужан је да предложи програм рада и развоја Библиотеке за мандатни период од четири године, као саставни део конкурсне документације.
Потребна документација: краћа биографија, уверење о држављанству, извод из матичне књиге рођених, уверење о некажњавању (СУД), диплома о стеченом високом образовању, доказ о радном искуству.
Пријаве са доказима о испуњености услова слати на адресу:
Народна библиотека „Вељко Петровић“, Трг братства јединства 30, 21400 Бачка Паланка, са назнаком „За конкурс“. Лекарско уверење се не мора приложити уз пријаве. Потребну документацију приложити у оригиналу или овереним копијама. Непотпуне и неблаговремене пријаве неће бити разматране. Рок за пријављивање је 15 дана од дана објављивања огласа у публикацији “Послови”(17.08.2016.).
Извор:
Posted on 24. avgusta 2016., in Konkursi. Bookmark the permalink. Postavi komentar.



















Postavi komentar
Comments 0