MEKSIKO – poziv za učešće na 18. konkursu dečjeg crteža „To je moj Meksiko“ za decu od 7 do 11 godina
Ambasada Meksika u Beogradu dostavila je ovom Ministarstvu poziv za učešće na 18. konkursu dečjeg crteža „To je moj Meksiko“ za decu od 7 do 11 godina.
Ove godine je promoter Konkursa poznati vajar i slikar Fernando Andriači, a tema konkursa je „Prava dečaka i devojčica“, jer se konkurs održava na 25. godišnjicu Konvencije o pravima deteta Ujedinjenih nacija.
Radovi treba da budu na hameru ili kartonu, dimenzija 30h30 cm, četkicom, olovkom, vodenim bojama, ugljem ili drugim materijalima po želji učesnika.
Svaki učesnik konkursa treba da potpiše svoj rad, upiše datum i popuni formular koji je dostupan na sajtu:http://bit.ly/R3thKk .
Radove treba dostaviti na adresu Ambasade Meksika u Beogradu, najkasnije 15. oktobra 2014. godine.
Stručni žiri za dečje stvaralaštvo odabraće najbolje radove. Imena autora odabranih radova biće objavljena najkasnije do petka, 20. novembra 2014. godine na vebstranici Instituta za dijasporu: www.ime.gob.mx
Nagradu čini delo umetnika Fernanda Andriačija, paket knjiga meksičke dečje literature i dodatna nagrada koja će kasnije biti utvrđena. Postoji mogućnost da radovi koji ne budu nagrađeni, budu izabrani kao deo izložbe koja će putovati po celom svetu.
Izvor:
Posted on 21. jula 2014., in Konkursi. Bookmark the permalink. 1 komentar.



















Hvala!!! :)))
Sviđa mi seSviđa mi se